Apie įmonę

1993 m. gruodžio mėn. 9 d. Vokietijos koncernas “Siemens” Klaipėdoje įkūrė dukterinę įmonę UAB ”Baltijos automobilių technika”, gaminančią laidų rinkinius automobilių pramonei. 2003 metais įmonę įsigijo Japonijos koncernas YAZAKI. Ši tarptautinė korporacija įkurta 1929 metais ir buvo viena iš pirmųjų elektros laidų automobiliams gamintoja Japonijoje. Šiuo metu YAZAKI yra pati didžiausia pasaulyje laidų rinkinių automobiliams gamintoja, valdanti 596 filialus 46-iose pasaulio šalyse ir turinti 306.000 darbuotojų. Per įmonės gyvavimo laikotarpį keitėsi įmonės savininkai, klientai, gamybos apimtys bei darbuotojų skaičius, bet įmonė visada išliko patikima tiekėja, vertinama už aukščiausią gaminamo produkto kokybę.

Pagrindinis mūsų produktas- elektros instaliacijos rinkiniai Volvo, Renault sunkvežimiams ir Mercedes-Benz automobiliams, kurie atlieka transporto priemonės įtaisų signalo ir maitinimo perdavimo funkcijas, panašiai kaip žmogaus nervinė sistema.

Mūsų ypatinga gamybos koncepcija, kai kiekvienas surinktas rinkinys yra individualus pagal kliento užsakymą, ir puikūs rezultatai leido tapti viena iš geriausių Yazaki Europos įmonių, į kurią atvyksta viso pasaulio Yazaki įmonių vadovai ir darbuotojai „know-how“ mokymams.